Kaptan Gemi & Zincir Şirketi 1985 yılında gemi zinciri ve çapalarının test edilip sertifikalandırılması amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede denizcilik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Yurtiçi ve yurtdışından tedarik edilen zincir; çapa ve aksesuarlarını depomuzda stoklamaktayız. Üretim zamanını beklemeden teslimat ve gemi üzerinde montajına kadar hizmet vermekteyiz. Zincir ve çapaların gerektiğinde testlerinin yapılabilmesi ve sertifikalandırılması için 400 ton kapasiteli test ünitesini kurmuş, faaliyetine devam etmektedir. Ürünlerimiz BV, DNV, GL, ABS, LR sertifikalı U2, U3 kalite olarak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz uzman kadrosuyla satış sonrası montaj, de montaj, torna, cnc işleme, paketleme, yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsar. Bunun dışında Makara, kaveleta, hırça mapası ve üçgen plaka ürütimlerinide yapmaktayız.

Firmanın değişmez prensibi daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Kaptan Gemi & Zincir; gösterdiğiniz yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.